KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044158
nr 1604 4158
Hjalmar Strååt
(1885-1971), Sverige
Oljemålning, "Riddarholmskyrkan". Signerad. Olja på pannå, 27x36 cm, yttermått inklusive ram: 37x47 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:52:50
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Hjalmar Strååt
Läs mer om Hjalmar Strååt